Powalcz o nową sylwetkę z platformą Kcalmar + konkurs dla czytelników :)


Grudzień to dobry czas na podsumowania i plany na kolejny rok. Patrzycie teraz na swoje listy zadań na 2015 rok i co tam widzicie? ,, Schudnę X kg" No cóż, komu się to udało? Czy może jednak to zadanie przerzucacie na kolejny rok? A teraz jeszcze można nacieszyć się smakołykami? Nic z tych rzeczy. Każda zmiana powinna zaczynać się od momentu, gdy w Twojej głowie pojawia się ta myśl: ,,Zrobię to!". Zacznij od razu, nie czekaj na poniedziałek, czy nowy miesiąc. 

 

To jest ten moment, idealny czas na zmianę. Trochę Wam ułatwię i pokażę mojego najnowszego faworyta - platformę Kcalmar. Zamiast radykalnych diet opartych na gotowych algorytmach, ta nowoczesna platforma dietetyczna umożliwi nawiązanie prawdziwej i stałej relacji między osobami potrzebującymi indywidualnej pomocy w zakresie odżywiania, a profesjonalnymi dietetykami.

Jak to działa?

Po zalogowaniu się na stronie użytkownik może bezpłatnie wybierać spośród 12 programów odżywiania – aktualizowanych co tydzień, pogrupowanych w 4 kategoriach. Co tydzień będzie otrzymywał tygodniowy jadłospis opracowany przez profesjonalnego dietetyka razem z listą zakupów i informacją o wartościach odżywczych poszczególnych posiłków. Używanie serwisu jest bezpłatne – jednak należy posiadać kod dostępu. 

Specjalnie dla Was mam darmowy kod dostępu do serwisu. Wystarczy wpisać hasło: KUCHNIA365 :)Aktualnie pacjenci mogą wybierać spośród 4 kategorii i 12 planów odżywiania:


Korpo – programy dostosowane do intensywnego trybu pracy i korporacyjnych realiów. Dostępne są dwa warianty: dieta dla business woman oraz dieta dla super mózgu, wspomagająca kreatywne myślenie.

Mama – kategoria dla kobiet planujących potomstwo, będących w ciąży czy chcących zapewnić odpowiednie posiłki dla całej rodziny. Dietetycy przygotowali dwa programy: dietę dla przyszłej super mamy oraz zdrową dietę rodzinną.

Sport – specjaliści Kcalmara wiedzą, że każda aktywność fizyczna wymaga odrębnego planu żywienia. Proponują następujące programy odżywiania: dla sportowców, miss fitness, kulturystów na masę oraz paleo, specjalnie dla osób trenujących Cross-Fit.

Zdrowie – to kategoria przeznaczona dla osób chcących poprawić swoje samopoczucie i zdrowie. Zawiera cztery diety: wegetariańską, bezglutenową, odchudzającą i cukrzycową.


Dla tych wszystkich osób, które oczekują bardziej zaawansowanej opieki, zespół Kcalmara przygotował rozszerzony pakiet, czyli indywidualny plan odżywiania, skonstruowany przez wybranego dietetyka. Jest to opcja płatna i zawiera w sobie konsultacje online, dostarczenie dedykowanego jadłospisu, stały kontakt i mentoring z dietetykiem, a także możliwość modyfikacji diety w trakcie jej trwania.


 Uwielbiam wszelkiego rodzaju aplikację umożliwiające dbanie o zdrową dietę. To świetna motywacja i strażnik zdrowych nawyków :) 
 

I teraz dobra wiadomość :) Mam dla Was mały konkurs, w którym możecie wygrać indywidualną konsultację z dietetykiem za pomocą telefonu lub skype. 


 ZADANIE KONKURSOWE:


 Podaj przepis na swój ulubiony, dietetyczny posiłek :) Każdy z Was może dodać max. 3 propozycje.  Do przepisu możecie dołączyć zdjęcie potrawy. Z nadesłanych prac zostanie zrobiona galeria zdjęć na moim Fanpage :)  Osobiście wybiorę dwa najlepsze, zwycięskie przepisy. Pamiętajcie, aby podpisać adresem maila swoje propozycję, abym mogła Was poinformować o ewentualnej wygranej :)

Zdjęcia wysyłajcie na adres: zielona.kuchnia92@gmail.com. 

Konkurs trwa od 3. grudnia do 18 grudnia 2015 r.  (do 23:59 :))Powodzenia :) 
You Might Also Like

2 komentarze

  1. Cześć! A czy jest na Kcalmar opcja logowania się bez facebooka? Serwis wygląda fajnie, ale żadna siła nie zmusi mnie do posiadania konta na fb. :-)
    Pozdrowienia i gratulacje za bloga!
    Aurelia

    OdpowiedzUsuń
  2. Cześć! Najlepiej zainstalować naszą aplikację mobilną na telefon - wówczas jest możliwa rejestracja bez posiadania konta facebook :-)

    OdpowiedzUsuń

Flickr Images